fbpx
04
04
2019

Post release — VII International festival-contest of arts Pearls of Europe 2019

Report z VII Mezínárodního festivalu-contestu umění

Pearls of Europe 2019

Praha, Česká republika

Nominace “Instrumental music”

II DEGREE LAUREATE – MARTEBE ABIDILDA, Instrumental music, folk, Adult group, Almaty, REPUBLIC OF KAZAKHSTAN

I DEGREE LAUREATE – ELIZA VAZLINA, Instrumental music, fortepiano solo, younger group, SHULGA OLGA, Chernivtsi, UKRAINE

Nominace “Performance”

II DEGREE LAUREATE – The English Musical Theatre “MAGIC”, Musical performance, middle group, ELYMOVA ELENA, ch. ALEXANDRA SAFRONOVA, Saint Petersburg, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – ZHAXYLYKOVA AZHAR, Acting performance, solo, younger group, GULNUR ZHADRINA, Aktau, REPUBLIC OF KAZAKHSTAN

I DEGREE LAUREATE – MENDIBAY ZHULDYZAY, Acting performance, solo, younger group, GULNUR ZHADRINA, Aktau, REPUBLIC OF KAZAKHSTAN

Nominace “Dance”

II DEGREE LAUREATE – PETRUKHINA LIIA «Ballet studio of Irina Melnichuk», Classical dance, solo debut, Baby group, debut, MELNICHUK IRINA, Kiev, UKRAINE

II DEGREE LAUREATE – MEDVEDENKO SOFIIA «Ballet studio of Irina Melnichuk», Classical dance, solo, younger group, MELNICHUK IRINA, Kiev, UKRAINE

II DEGREE LAUREATE – AKOLTSEVA ELIZAVETA “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, solo, younger group, ILZE LIEPA, ch OLGA LIMINA, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – VYSOTSKA MELANIIA «Ballet studio of Irina Melnichuk» Classical dance, solo, younger group, MELNICHUK IRINA, Kiev, UKRAINE

I DEGREE LAUREATE – SHYSHELA NAZAR «Ballet studio of Irina Melnichuk», Classical dance, solo, younger group, MELNICHUK IRINA, Kiev, UKRAINE

I DEGREE LAUREATE – BURDINA MARIA “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, solo, younger group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

III DEGREE LAUREATE – JOURAVLEVA SASHA “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, solo, middle group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

III DEGREE LAUREATE – MEDVEDENKO KATERYNA «Ballet studio of Irina Melnichuk», Classical dance, solo, middle group, MELNICHUK IRINA, Kiev, UKRAINE

II DEGREE LAUREATE ZANGIEVA ALINA “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, solo, middle group, ILZE LIEPA ch OLGA LIMINA, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – PAVLINA ANASTASIA “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, solo, middle group, ILZE LIEPA ch OLGA LIMINA, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – REDKO ANGELINA “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, solo, middle group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

II DEGREE LAUREATE – “Ballet school ILZE LIEPA”, Classical dance, ensemble, Mixed group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – “Ballet school ILZE LIEPA” , Classical dance, ensemble, middle group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

III DEGREE LAUREATE – ROTENBERG EMILIYA “Ballet school ILZE LIEPA”, Child dance, solo, younger group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – SNIGIREV MIKHAIL “Ballet school ILZE LIEPA”, Child dance, solo younger group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

II DEGREE LAUREATE – SOKOLOVA ELINA, PAVLOVA MARIA “Ballet school ILZE LIEPA”, Child dance, duet, younger group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – TARASOVA ULIANA, SHULGA IUNONA “Ballet school ILZE LIEPA”, Child dance, duet, younger group, ILZE LIEPA ch OLGA LIMINA, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

I DEGREE LAUREATE – “Ballet school ILZE LIEPA”, Child dance, formation, younger group, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

II DEGREE LAUREATE – CHINENKOVA SOFIYA, Stage dance, solo, younger group, SHUKLINA TATIANA, Prague, CZECH REPUBLIC

I DEGREE LAUREATE – SEITLOVA ANNA, Stage dance, solo, middle group, SHUKLINA TATIANA, Prague, CZECH REPUBLIC

II DEGREE LAUREATE – Imperia Dance, Stage dance, formation, Mixed group, SHUKLINA TATIANA, Prague, CZECH REPUBLIC

I DEGREE LAUREATE – Examplary Pop Dance Ensemble «Dobryy nastriy», Stage dance, formation, younger group, SVIETLITSA VALENTYNA, Lviv, UKRAINE

I DEGREE LAUREATE – Examplary Pop Dance Ensemble «Dobryy nastriy», Stage dance, formation, middle group, SVIETLITSA VALENTYNA, Lviv, UKRAINE

I DEGREE LAUREATE – National Folk Dance Ensemble «SERPANOK», Folk dance, ensemble, middle group, VARTOVNYK VALENTYNA, Lviv, UKRAINE

I DEGREE LAUREATE – Exemplary folk dance ensemble of children and young «POLUNYCHKA», Stylized folk dance, ensemble, younger group, DOBYNDA NATALIYA, Lviv, UKRAINE

Nominace “Vocal”

III DEGREE LAUREATE – SOKOLOVSKA ALUIETTA, Stage vocal, solo, younger group, HOMENIUK OLESIA, Chernivtsi, UKRAINE

I DEGREE LAUREATE – BALBUTSKAYA KSENIYA, Stage vocal, solo, younger group, STASENKA SVIATLANA, Kalinkovichi, REPUBLIC OF BELARUS

I DEGREE LAUREATE – BUTKO ANNA, Stage vocal, solo, elder group, KOVALENKO EVGENII, Kiev, UKRAINE

Specialní Nominace

I DEGREE LAUREATE – SOFIIA SOKOLOVA, Art photography, middle group, Saint Petersburg, RUSSIAN FEDERATION

For talant and profesionalism performance skills – MENDIBAY ZHULDYZAY, Aktau, REPUBLIC OF KAZAKHSTAN

For gorgeous performance costumes «Ballet studio of Irina Melnichuk» Kiev, UKRAINE

For creative and proffesional performance The English Musical Theatre «MAGIC» Saint Petersburg, RUSSIAN FEDERATION

Hope of the festival – PETRUKHINA LIIA «Ballet studio of Irina Melnichuk», Classical dance, solo debut, Baby group, debut, MELNICHUK IRINA, Kiev, UKRAINE

Gold Star of the Festival – DARIA ZAKHARENKOVA, Classical dance, solo, Adult group, SAPOGOV ALEKSANDR, Saint Petersburg, RUSSIAN FEDERATION

GRAND PRIX- Examplary Pop Dance Ensemble «Dobryy nastriy» Lviv, UKRAINE , за исполнение танца Tarantella

GRAND PRIX – BATYRBAY DARKHAN, NURSAPA NURIMAN, Acting performance, duet, younger group, GULNUR ZHADRINA, Aktau, REPUBLIC OF KAZAKHSTAN

GRAND PRIX – “Ballet school ILZE LIEPA”, ILZE LIEPA ch. ALEKSANDR IZOSENKOV, OLGA LIMINA, Moscow, RUSSIAN FEDERATION

Čestné členove poroty:

Ph.Dr. OKSANA VAŠOVÁ, president World Union of Culture a European festival project STARS WAY

NATALIA KOLVA – professorka Pražské Konservatoře, solistka baletního souboru Státní Opery Prahy

TVRTKO KARLOVIČ – Kapellmeister, dirigent, hlavní sbormistr ve Státní opeře, Praha

LIBUŠE HRONKOVÁ – Magistr umění, autorka publikací a kritiky. Praha, Česká republika

Mgr. ZUZANA ŠTARKOVA – sólistka baletního souboru, majitelka taneční školy, učitelka Státní konzervatoře v Praze. Praha, Česká republika.

DANA PĚNKAVA KOKLESOVÁ – profesionální operní pěvkyně, sólistka Státní opery Praha, soprano. Praha, Česká republika.

DILYARA TURINA – Ředitelka mezinárodní školy modelů «D. A. škola », veřejný činitel. Aktau, Kazachstán

GULNUR ZHADRINA – Člen Novinářského svazu Republiky Kazachstán, ředitelka mediální školy «DAMU», Aktau, Kazachstán

SVITLANA KUZMENKO – mezinárodní člen poroty, člen Národní choreografické unie Ukrajiny, producent, horeograf, prezident „Zdroju naděje“ a mezinárodního festivalu “BUKOVINA FOLK DANCE”

DARINA CHIGINA – čestný člen poroty dětské kategorie, vítěz naší loňské soutěže